Projektant Geotechniczny/ Konstruktor w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW.

  • Projektowanie obudów wykopów, posadowień obiektów inżynierskich i kubaturowych, wzmocnienia gruntu i palowania
  • Współpraca z przedstawicielami klienta, konstruktorami i podwykonawcami
  • Koordynacja prac projektowych zgodnie z ustalonymi harmonogramami
  • Współpraca z Biurem Technicznym, Pionem Produkcyjnym oraz nadzór autorski nad projektami realizowanymi przez Stump Franki
  • Wykonywanie koncepcji projektowych i obliczeń statycznych oraz przedmiarów

NASZE OCZEWKIWANIA.

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo (mile widziana specjalność geotechnika lub budownictwo podziemne)
  • Znajomość technologii geotechnicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na współpracę i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość oprogramowania AutoCad, MSOffice, pakietu Geo5 i/lub pakietu GGU, (mile widziana znajomość programów AutoDesk Robot, AxisVM, Plaxis i Z-Soil)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość podejmowana samodzielnych decyzji
  • Współpraca z młodą ekipą, wsparcie zespołu
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość korzystania z kosztów uzyskania przychodów - tzw. "prawo autorskie"
  • Możliwość rozwoju oraz tworzenia nowych i ambitnych projektów
  • Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Aplikacje prosimy składać na adres:
praca@stumpfranki.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem 500 056 227