Inżynier / Majster Budowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW.

  • Organizacja prac  wraz  z kontrolą i nadzorem nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie robót z godnie z przepisami BHP i dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy,
  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów, odbiór materiałów,
  • Raportowanie i składanie sprawozdań,
  • Współpraca z Biurem Technicznym.

WYMAGANIA.

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość, Komunikatywność,
  • Prawo jazdy w kategorii B,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Sumienność i odpowiedzialność.

OFERUJEMY.

  • Umowę o pracę i stabine warunki zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia oraz ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy składać na adres:
praca@stumpfranki.pl