Pracownik magazynowy/ Placowy

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie maszyn i urządzeń oraz pomoc w ich załadunku i rozładunku
  • Czyszczenie, mycie oraz wstępne oględziny stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Dbałość o porządek oraz o zgodne z wytycznymi rozplanowanie sprzętów w magazynie, w tym wykonywanie prac porządkowych w magazynie i na zewnątrz budynku
  • Współpraca z innymi pracownikami oddziału

Nasze wymagania

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane uprawnienia hakowego, na wózki widłowe oraz podajniki teleskopowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabine warunki zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia oraz ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego