Młodszy specjalista/tka ds. Zakupów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie oraz kwalifikacja nowych dostawców na potrzeby kontraktów budowlanych
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Negocjacje, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupu
  • Zakładanie zamówień w systemie SAP
  • Zapewnienie terminowych dostaw zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego
  • Okresowa ocena dostawców
  • Sporządzanie zestawień, raportów

Oczekiwania

  • Mile widziane ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacje prosimy składać na adres praca@stumpfranki.pl