Asystent/ ka Projektanta Geotechnicznego w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW.

  • Współpraca z głównym projektantem i członkami zespołu projektowo-ofertowego
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz geologicznej
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów oraz ofert dla Klienta
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do obliczeń geotechnicznych oraz statyczno-wytrzymałościowych
  • Przygotowywanie rysunków konstrukcyjnych, opisów technicznych, przedmiarów i wstępnych obliczeń

NASZE OCZEKIWANIA.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo – preferowana specjalność geotechnika lub konstrukcje
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Dobra znajomość programu typu AutoCad, atutem będzie znajomość programów: Plaxis, Pakietów GGU, Geo5, Forgeo
  • Podstawowa znajomość technologii geotechnicznych
  • Terminowość, rzetelność, umiejętność organizowania i planowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej z nastawieniem na współpracę i otwartą komunikację
  • Chęć rozwoju i rozszerzenia wiedzy
  • Mile widziane doświadczenie w branży geotechnicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY.

  • Umowę o pracę i stabine warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie projektowania i realizacji robót geotechnicznych
  • Pracę w rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia oraz ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielność przy realizacji zadań

Aplikacje prosimy składać na adres:
praca@stumpfranki.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem 500 056 227